Hakkımızda

Polsan Plastik San. Dış Tic. Ltd. Şti. markası olan POLMİX Türk tüketicisinin evlerine çöp torbasıyla girdi. Planlı yatırımıyla sektöründe hep ileriyi hedefledi ve markalaşma  yolunda emin adımlarla ilerledi. Polmix bugün  çöp torbası, geri dönüşümlü plastik malzemeler başta olmak üzere, birçok sektöre uygun çöp poşetlerinin üretimi ve plastik hammadde imalatı gibi ürünlerin de ilavesiyle daha geniş ürün yelpazesine sahip oldu. 

Polmix ,  Endüstriyel , hastane , Ev dışı tüketim ve perakende sektörlerine özel ürünler üreterek sektördeki yerini aldı. POLMİX, 15 yıllık Müşteri Bilgi birikimi, teknolojik donanımı, AR-GE yatırımları ve uzman satış pazarlama kadrosu sayesinde güvenilen bir marka olmuştur. 

Polmix  hayatı kolaylaştırmaya devam edecektir…. 

Misyonumuz: Kalitemizden asla taviz vermeden, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak, ve hayatı kolaylaştıran çevreye sağlıklı ürün ve hizmeti sunmaktır. 

Vizyonumuz: Doğru ürün ve hizmetin verilmesinde sürekli yenilikçi olmak, teknoloji ve beklentilerdeki değişimi iyi takip etmek, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tüm müşteri zincirimizin mutlu ve kazançlı olacağı bir anlayışı gerçekleştirmek. 

Markamızın Türkiye’den sonra bir dünya markası olmasını sağlamaktır.